
-15%
Крючок двойной GRENADA BF (06911)
575 ₴
489 ₴
+380 (97) 811-63-63
- Готово к отправке
- Код: 06911
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики;
Материал: Нержавеющая сталь
Бренд: BISK
Серия: GRENADA BF
Высота: 9 см
Ширина: 6,8 см
Цвет: Серебристый
Размер: 9 х 7,5 х 6,8 см
Глубина: 7,5 см
Категория: Крючки
Тип установки: Настенный
Категорія (Hotline): Крючки
Страна бренда: Польща
Категорія (Google): 574,586,2034
ID PromUA: 1 949 279 018
Категорія (Розетка): Крючки
Ссылка в novodom.ua: https://novodom.ua/catalog/aksessuary_dlya_vannoy_i_tualeta/grenada_bf_kryuchok_dvoynoy.html
Описание:
Гачок для рушників та інших аксесуарів GRENADA BF від популярного польського бренду Bisk чудово підходить для ванної або санвузла будь-якого типу. Якісний та надійний настінний гачок для аксесуарів слугуватиме вам надійно багато років. Гачок виконаний з нержавіючої сталі сріблястого кольору, стане відмінним доповненням для вашої ванної кімнати. Має розмір 9 х 7,5 х 6,8 см та зручне кріплення до стінки, підходить для всіх типів ванних кімнат та санвузлів. Завдяки своєму стильному дизайну буде гармонійно виглядати у вашій ванній кімнаті. Цей стильний аксесуар надає можливість підтримувати порядок у вашій ванній кімнаті. З його допомогою ви зможете зберігати рушники, халати та інші аксесуари в чистоті, а також вони завжди будуть на своєму місці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bisk |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| ID PromUA | 1 949 279 018 |
| Высота | 9 см |
| Глубина | 7,5 см |
| Категория | Гачки |
| Категорія (Google) | 574,586,2034 |
| Категорія (Hotline) | Гачки |
| Категорія (Розетка) | Гачки |
| Цвет | Серебристый |
| Країна бренду | Польща |
| Размер | 9 х 7,5 х 6,8 см |
| Серия | GRENADA BF |
| Тип установки | Настенный |
| Ширина | 6,8 см |
- Цена: 489 ₴
