
-15%
Крючок ONTARIO (00228)
283 ₴
241 ₴
+380 (97) 811-63-63
- Готово к отправке
- Код: 00228
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики;
Материал: Цинк-алюминиевый сплав
Бренд: BISK
Серия: ONTARIO
Высота: 6 см
Ширина: 4,5 см
Цвет: Серебристый
Глубина: 5,5 см
Категория: Крючки
Тип установки: Настенный
Категорія (Hotline): Крючки
Страна бренда: Польща
Категорія (Google): 574,586,2034
ID PromUA: 1 949 279 387
Категорія (Розетка): Крючки
Ссылка в novodom.ua: https://novodom.ua/catalog/aksessuary_dlya_vannoy_i_tualeta/ontario_kryuchok.html
Описание: Гачок для рушників та інших аксесуарів ONTARIO від популярного польського бренду Bisk чудово підходить для ванної або санвузла будь-якого типу. Якісний та надійний настінний гачок для аксесуарів слугуватиме вам надійно багато років. Гачок виконаний з металу сріблястого кольору, стане відмінним доповненням для вашої ванної кімнати. Має розмір 6 х 5,5 х 4,5 см та зручне кріплення до стінки, підходить для всіх типів ванних кімнат та санвузлів. Завдяки своєму стильному дизайну буде гармонійно виглядати у вашій ванній кімнаті. Цей стильний аксесуар надає можливість підтримувати порядок у вашій ванній кімнаті. З його допомогою ви зможете зберігати рушники, халати та інші аксесуари в чистоті, а також вони завжди будуть на своєму місці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bisk |
| Пользовательские характеристики | |
| ID PromUA | 1 949 279 387 |
| Высота | 6 см |
| Глубина | 5,5 см |
| Категория | Гачки |
| Категорія (Google) | 574,586,2034 |
| Категорія (Hotline) | Гачки |
| Категорія (Розетка) | Гачки |
| Цвет | Серебристый |
| Країна бренду | Польща |
| Материал | Цинк-алюмінієвий сплав |
| Серия | ONTARIO |
| Тип установки | Настенный |
| Ширина | 4,5 см |
- Цена: 241 ₴
